Чи боявся би Імператор Микола II стоматолога сьогодні?

Деякі історики сходяться на думці, що Микола II страждав дентофобією.

Як відомо, для лікування королівських осіб завжди запрошувалися кращі лікарі, в тому числі і стоматологи. Під час правління Миколи II стоматологія вже перебувала на тому етапі розвитку, коли можна було вирішувати досить серйозні завдання в області терапії і протезування. Було відомо, що імператриця Олександра Федорівна дуже уважно ставилася до свого стоматологічного здоров’я і, незважаючи на те, що від природи у неї були не найкращі зуби, придворні відзначали красу її посмішки. Для неї навіть була проведена складна (особливо для того часу) процедура протезування передніх верхніх зубів: для цього з Європи спеціально замовлялися кращі коронки, а ось зуби її чоловіка були в набагато гіршому стані. У Миколи II було досить багато зубів з каріозними ураженнями, які перебували в напівзруйнованому стані. З огляду на той факт, що лікуванням зубів царської сім’ї займався один і той же стоматолог, а сам Микола II був досить охайний і стежив за собою, більшість фахівців сходяться на думці, що останній російський імператор страждав дентофобією.

Сьогодні більшість людей переживають ті ж відчуття що були у імператора. Змалку у всіх мультиах та фільмах стоматологів зображують як найстрашніших лікарів.

А що як ми вам скажемо що в нашій клініці ви зможете отримати задоволення від лікувального процесу?

Наша стоматологія перша в тернополі надає послуги під дією закису азоту (звеселяючого газу). Він викликає у людини відчуття радості і безтурботності та є абсолютно безпечним навіть для найменших пацієнтів.

Leave a Comment