info@yastremskyy.com
Тернопіль, Олени Кульчицької 7

Відбілювання зубів

Головна / Послуги / Відбілювання зубів

Відтворити відео

Лазерне

відбілювання


1900

грн

Домашнє

відбілювання


1800

грн

Відбілювання

1 зуба


200

грн

Повторне

відбілювання


800

грн

Які є варіанти відбілювання зубів? Що обрати
Які є варіанти відбілювання зубів?
Відбілювання буваєдвох видів: домашнє та офісне. 
Суть домашнього полягає у нанесенні професійних гелів наніч за допомогою прозорих капп. Тривалість курсу 7 – 10 днів.
Перевагою даного методу є ціна і дещо нижча чутливість.
Офісне відбілювання проводиться в кабінеті стоматолога. Триває близько години. Методика полягає у нанесенні гелю і дією променів світла спеціальної лампи.
 
Повертаємо радість і гарний настрій !

Як працює лазерне відбілювання?

Перед початком процедури ми проводимо огляд зубів. Якщо наявний карієс або зубні відкладення то спершу проводиться лікування. Визначаємо початковий колір зубів, а також вибираємо бажаний майбутній колір. Визначаємо скільки процедур потрібно провести щоб досягти бажаного результату.

Під час самої процедури наноситься гель з пероксидом карбаміду і за допомогою лазерної лампи активується протягом 40 хвилин. Дана процедура не шкодить емалі. Гелі спеціально розроблені для м’якої дії на зуби і містять в собі відновлюючі елементи.

Після відбілювання рекомендуємо дотримуватись кольорової дієти ( не вживати забарвленої їжі). Також потрібно три дні утриматись від куріння.

Часто питають чи можна досягти ідеальної білизни за один візит? Так, але лише в тому випадку коли початковим відтінком зубів є А1 або В2.  Правило відбілювання універсальне – чим темніші зуби тим довше їх потрібно відбілювати.

Як довго триває ефект відбілювання?

Тут все залежить від способу харчування. Кава, чай, куріння будуть поступово забарвлювати зуби. Ми рекомендуємо своїм пацієнтам проводити корекцію відбілювання домашніми системами кожних пів року. Це досить просто і доступно, а найголовніше допомагає зберегти зуби білими протягом кількох років.

Телефонуйте, або пишіть у меседжери та отримаєте безкоштовну додаткову консультацію лікаря.