info@yastremskyy.com
Тернопіль, Олени Кульчицької 7

Естетична стоматологія

Головна / Послуги / Естетична стоматологія

Відтворити відео

Коронка

цирконієва


3300

грн

Вінір

керамічний


3500

грн

Вінір

прямий


800

грн

Реставрація

передніх зубів


700

грн

Відбілювання чи Вініри? Що обрати

При виборі методу ми задаємо пацієнтам запитання: якою ви бачите свою майбутню посмішку? Якщо вас влаштовує форма зубів і їх розташування – достатньо зробити лазерне відбілювання системою “Magic Smile”. Метод лазерного відбілювання є найбільш безпечним і ефективним. Після відбілювання ви отримаєте красиві білі зуби і будете задоволені вибором. 
Якщо на передніх зубах є пломби, реставрації, або наявне потемніння одного зуба після лікування каналу – краще обрати керамічні вініри. Кераміка зможе перекрити візуальні дефекти на зубах та створити нову бездоганну посмішку.

Повертаємо радість і гарний настрій !

На сьогоднішній день ми можемо створити повністю новий дизайн вашої посмішки. Задопомогою вінірів ми змінимо колір, форму і нахил ваших зубів. 
Що таке вініри? Це тоненькі накладки на ваші зуби, які покривають передню поверхню зуба і надають йому нової форми та кольору. Вони бувають прямі та непрямі Прямі виготовляються в кабінеті стоматолога за один візит і виготовляються з уомпозитних матеріалів. Непрямі вініри виготовляються з кераміки у лабораторії протягом кількох днів. Їх перевагою є значно вища міцність та довговічність. 
Якщо є дефект частини одного чи двох зубів – можна виконати художню реставрацію і відновити форму та вигляд природнього зуба. 

Запишіться на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час і отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно