info@yastremskyy.com
Тернопіль, Олени Кульчицької 7

Протезування зубів

Головна / Послуги / Заспокійливий газ
Відтворити відео

Седація закисом азоту


400 грн

30 хвилин

Седація - кращий вихід для пацієнта і лікаря!

 

Що таке седація? Седація – це введення пацієнта в стан напівдрімоти за допомогою “звеселяючого газу”. Метод поверхневої седації, яку застосовують в стоматології, пригнічує почуття страху і дає пацієнтові відчуття спокою. В результаті наші пацієнти забули, що означають слова «Боюся йти до зубного!».

Лікарі в клініках США, Англії та Ізраїлю вже давно і успішно застосовують звеселяючий газ в стоматології. Ця технологія має мало протипоказань і особливо широко застосовується в дитячій стоматології. Наші стоматологи використовують седацію, щоб маленькі пацієнти не відчували стресу, пов’язаного з лікуванням зубів, і не боялися регулярно ходити до лікаря.

Як діє седація?

Звеселяючий газ – це побутова назва закису азоту. Цей газ кілька десятиліть з успіхом застосовувався в хірургії та гінекології.

Через носову маску засіб надходить в носову порожнину, а повітря, що видихається забирається високошвидкісним насосом. Лікар з урахуванням віку і стану пацієнта визначає дозу на пристрої, при необхідності він може міняти її під час прийому.

Поки пацієнт вдихає через маску «звеселяючий газ», він відчуває розслабленість і спокій. При цьому пацієнт знаходиться в свідомості, здатний реагувати і розмовляти з лікарем. Після закінчення процедури маска знімається. Відразу після цього дія звеселяючого газу припиняється.