info@yastremskyy.com
Тернопіль, Олени Кульчицької 7

Імплантація зубів

Головна / Послуги / Імплантація зубів

Відтворити відео

Імплантація

Vitaplant(Україна)


250

дол.

Імплантація

ICX (Німеччина)


400

€вро

Нарощення

кістки


300

€вро

Протезування

на імпланті ICX


200

€вро

Iмплантація зубів ! Чи потрібна?

Я, Ястремський Володимир хочу звернутись до Вас із хорошою пропозицією.
Я починаю писати наукову працю на тему “зміна м’яких тканин навколо імплантів…”. Для цього мені потрібно 50-100 пацієнтів, які погодяться від 2 до 5 років(як вдається пацієнту) після імплантації приходити раз на рік на огляд , щоб я мав можливість оцінити стан ясен навколо встановлених імплантів. Зазвичай більшість лікарів рекомендує це всім пацієнтам, яким встановлюють імпланти.

Для чого це вам?
Перш за все ви будете певні, що ясна навколо імплантів здорові. Якщо ж ні – ви отримаєте рекомендації щодо догляду за ними та значно продовжите термін служби ваших імплантів. І друийприємний бонус – погодившись на участь в програмі ви отримуєте імплантацію зі значною знижкою. А саме:
-Український імплантант Vitaplant з встановленням коронки – лише 300 доларів
– Німецький імплант ICX з встановленням коронки – лише 400 євро.

Професійна імплантація за доступними цінами.

Щоб врахувати усі анатомічні особливості щелепи, ми призначаємо пацієнту комп’ютерну томографію. На її основі моделюється зубний ряд — імпланти, коронки — і після погодження з клієнтом відтворюється у ротовій порожнині.

У клініці Ястремського проводиться імплантація будь-якої складності, і є доступною для всіх. Ми впровадили українську систему VITAPLANT, яка показує гарні робочі результати і дозволяє клієнту зекономити до 50% вартості в порівнянні з європейськими аналогами. Крім того, ви платите за результат. Ми гарантуємо успішне встановлення кожного імпланта, і готові повернути гроші, якщо він не приживеться (ймовірність відторгнення надзвичайно низька, менше 1%).