info@yastremskyy.com
Тернопіль, Олени Кульчицької 7

Про клініку

Головна / Про клініку

Якість та надійність

Надаємо гарантію на виконану роботу. Значний професійний досвід, сучасні технології та надзвичайно точне комп’ютерне обладнання дозволяють мінімізувати кількість відвідин стоматолога в процесі навіть найскладнішого лікування, протезування чи естетичної корекції зубів. 

Клініка сімейного типу

Пропонуємо сімейну картку лояльності для наших клієнтів — послуги стоматолога для усієї вашої родини.  Виняткова увага до особливих діток — психологічна підготовка, знеболення, дбайливе проведення процедур. Акції, бонуси, знижки та спеціальні пропозиції для власників сімейних карток.

Оплата за результат

Дотримуємось відкритої, чіткої і прозорої політики ціноутворення. Ви платите за результат, жодних прихованих платежів. Чесність для нас — один із основних принципів роботи. Під час огляду і безкоштовної консультації описуємо існуючу проблему.  Прорахована вартість не змінюється.

0
Лазерних відбілювань
0
Років досвіду
0
Операцій по імплантації зубів
0 +
Довольных паціентів

ЛІКАРІ-СТОМАТОЛОГИ

Ястремський Володимир

Лікар-терапевт, ортопед

Починаючи з 2011 року працюю в стоматологічній клініці Ястремського, щоб наші клієнти мали бездоганні посмішки і були задоволені якістю наданих послуг. Велике значення надаю психологічній підготовці пацієнтів, аби розвіяти стереотип, що лікування у стоматолога — це болюча і неприємна процедура. Адже подолання проблем ротової порожнини — величезний крок до оздоровлення всього організму. foto1 Завжди прагну до вдосконалення, мій життєвий девіз: «Постійно навчатися і не стояти на місці, адже професіоналом може стати лише той, хто увесь час набуває нових знань». І такий підхід дає результати. Зокрема, у 2012 році я виборов 1-е місце у категорії «Фронтальні реставрації» Всеукраїнського конкурсу молодих спеціалістів, котрий відбувся у Вінницькому НМУ. Використовую досвід зарубіжних колег і відслідковую нові європейські та світові технології у стоматологічній сфері. Перспективу такого підходу я зрозумів ще під час проходження 90-денної практики у США за підтримки StamfordDentalGroup. У сучасному світі орієнтуються на безболісну стоматологію, аби убезпечити пацієнтів від негативного сприйняття процесу і повністю змінити ставлення до лікування, догляду та профілактичних дій. Нещодавно завершив написання наукової праці «Методика подолання різноманітних стресових станів під час стоматологічного прийому», адже вважаю, що психологічний фактор — один із ключових для успішного лікування, особливо коли це стосується дитячої стоматології. Мій досвід допомагає дарувати пацієнтам гарний настрій і сяючі посмішки. Мої статті та наукові роботи можна знайти у профільних виданнях України, Польщі, Грузії. Ви можете отримати в клініці мою безкоштовну консультацію, просто запишіться на прийом у зручний для вас час прямо на сайті.

Професійний шлях Руслана Романовича Ястремського почався ще у 1992 році із закінчення Полтавського медичного стоматологічного інституту. Практичний досвід в якості хірурга-стоматолога перевищує 25 років, зокрема 20 років у відділенні ЧЛХ Полтавської обласної лікарні. 
 Постійне прагнення до самовдосконалення і нових знань дало результат — у 2002 році було присвоєно звання кандидата стоматологічних медичних наук.

 Професійні досягнення цього практикуючого лікаря охоплюють 30 відвіданих семінарів, безліч подорожей за кордон для обміну досвідом із провідними європейськими фахівцями, більш ніж 
 400 задоволених пацієнтів із вирішеними стоматологічними проблемами різного ступеню складності. Завдяки поєднанню власного досвіду та перевірених прогресивних методів лікування, 
Руслану Романовичу вдалося провести більше 800 імплантацій і відновити біля 
500 посмішок вдячним клієнтам. 
 Він вважає: «Тільки поєднуючи прогресивні методи в області стоматології та особистий підхід до кожного клієнта можна досягти значних успіхів у цій справі».

Ястремський Руслан

Хірург-імплантолог

НАШІ-СЕРТИФІКАТИ

Ми постійно здобуваємо нові знання і навички, а також вдосконалюємось у тих, які уже маємо. Про це свідчать сертифікати, отримані не лише в Україні, а й у країнах Америки та Євросоюзу.