info@yastremskyy.com
Тернопіль, Олени Кульчицької 7

Протезування зубів

Головна / Послуги / Протезування зубів

Відтворити відео

Коронка

Цирконієва


3300

грн.

Коронка

металокер. (Німеч.)


1300

грн.

Вінір

керамічний


3500

грн.

Протез

змінний


1800

грн.

Скільки зубів не вистарчає для комфортного життя?

Вітаю, оскільки ви зайшли на дану сторінку напевне у вас є потреба відновити красу і функцію зубних рядів. Попробую допомогти вам розібратись до якого типу відноситься ваша проблема і які є варіанти її вирішення.

Одразу зазначу що ми виконуємо всі види протезування : коронки, мости, вініри, бюгельні та нейлонові протези.  Вищезгадані конструкції виготовляємо з пластмаси, металокераміки, безметалевої кераміки а також з оксиду цирконію.

Чому саме я беруся роз’яснювати про ортопедичні конструкці?

 

Протезуванням пацієнтів займаюсь від 2012 року.

Сотні відновлених посмішок. Демонструю лише свої роботи на сайті та у соцмережах. Відвідую щороку кілька міжнародних семінарів, маю сучасне бачення методів відновлення зубних рядів. Використовую найновіші методи цифрової стоматології. На сьогоднішній день є можливість на комп’ютері змоделювати вашу майбутню посмішку, роздрукувати її на 3D- принтері. Коронки виготовляються шляхом комп’ютерного фрезерування кераміки. Основне завдання моєї роботи – дати максимально якісну роботу за розумною ціною.

Пропоную почати від простішого.

Зубна коронка

Якщо якийсь із ваших зубів зруйнувався більш ніж на 60% – найбільш правильним варіантом його відновити є коронка або накладка. На відміну від пломби вона охоплює зуб навколо і при навантаженні не дає йому розколотись, а натомість все навантаження спрямоване всередину і зберігається цілісність.

Часто люди лякаються, почувши що їм потрібна коронка. Виникає асоціація із золотим ковпачком, які можемо бачити у наших бабусь та дідусів. Але це вже давно не так. Сучасне різноманіття та якість керамічних мас дозволяє добитись максимальної природності форми та кольору особливо на безметалевих каркасах.

Мостовидні протези, або містки

Коли в людини відсутні один або кілька зубів, але біля дефекту з обох сторін власні зуби залишились – ми маємо можливість відновити весь сегмент за допомогою так званого моста. Метод заключається в обпилюванні сусідніх зубів і «одягання» на них тієї кількості спаяних коронок, якої необхідно для відновлення зубного ряду.

Пацієнти часто приходять і просять вставити містки при відсутності двох або більше останніх зубів. Такої змоги лікар не має. Місток можна встановити лише за наявності зубів з обох боків від дефекту.

ВІніри

Вініри – це галузь естетичної стоматології. Детальніше про них можна прочитати тут. Якщо коротко – це тоненькі керамічні накладки на передні зуби для надання красивої форми та кольору.

Протези

У тих випадках, коли пацієнт втратив значну кількість зубів і заміщення їх містками є неможливим залишається два виходи: це імплантація або знімні протези.

Знімні протези можуть заміщати як частину відсутніх зубів так і весь зубний ряд. Опираються ці протези або на власні зуби або фіксуються на яснах. Матеріалом, який доторкається до ясен є пластмаса або нейлон, який більш м’який і більш приємний в експлуатації.

Про варіанти та методи імплантації детально можна прочитати тут.

Про оптимальне вирішення саме вашої проблеми можна дізнатись на БЕЗКОШТОВНІЙ особистій або телефонній консультації